book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Attractions

Additional

attractions

There is so much more to do than just riding. If you fancy for some more extreme options or would like to rest and get a good massage check out the possibilities. If there is something you haven't found feel free to contact us.

Skidoo

Dla spragnionych wrażeń, adrenaliny i prędkości mamy do zaoferowania skutery śnieżne. Możliwa nauka jazdy i zmagania na torze tuż na obrzeżach Gudauri, lub też wyprawa z przewodnikiem w odleglejsze tereny.

Paragliding

Loty na paralotni pozwolą Wam zobaczyć Gudauri z zupełnie innej perpsektywy. Od 15 do nawet 40 minut lotu. Jest to bez wątpienia jedna z atrakcji, która na długo pozostanie w waszej pamięci.

Cena: od 60$/osobę

Russian Bania

Doskonały relaks po dużym wysiłku fizycznym. Rosyjska bania to zupełnie inna odmiana sauny, towarzyszy jej cała filozofia „parzenie się” z wykorzystaniem zabiegów za pomocą specjalnych gałązek które pobudzają krążenie i podnoszą temperaturę podczas pobytu w pomieszczeniu o dużej wilgotności.

Świetny pomysł na odprężenie, filiżankę ziołowej herbaty, zapach drewna i intymna atmosfera z przepięknym widokiem na Gudauri. Gorąco polecamy!

Czas trwania: 2h
Ilość osób: 6
Cena: 220 lari/2h dla ekipy 6cio osobowej

Heliski / Heliboarding

Gudauri słynie z heliboardingu, w sezonie 2017/18 będą swoje usługi oferowały trzy firmy zajmujące się lotami i jazdą poza trasami. Są to Heliksir, Wucher Kazbegi oraz Kazbegi Helicopters. Wachlarz usług zaczyna się już od jednego przelotu, natomiast na życzenie klienta można dołączyć do grupy lub sformować własną. Loty w masywie Kazbegi i wokolicach Gudauri.

Cena za jeden przelot: 150 euro
Cena za cały dzień heliski: 850 euro
Ilość metrów wertykalnych: 1000 – 8000 metrów